To je vražda! Řekl a vyřešil pan Poirot

30. prosince 2010 v 22:09 | Velké Té |  Filmy
Dnes od 20:00 na ČT1 dávali remake mé oblíbené Vraždy v Orient-Expresu..když jsem to viděla v programu, začla jsem uvnitř jásat...vždyť tam bude on!! ten skvělý herec David Suchet! ten skvělý David, kterého jsem milovala a naprosto jsem žasla z jeho hereckého výkonu v tom skvělém televizním seriálu o Herculu Poirotovi!!! a teď bude zářit v mé oblíbené detektivce od Agathy Christie!

Byla jsem zvědavá jaký to bude..takže natěšená jako malé děcko na stromeček..svítili mi očička a pořád jsem kontrolovala čas...schválně jestli to překoná tu starou verzi z roku 1974..ano vím..to, co dávali dneska je jen jeden filmek z mnoha televizních filmů, které vznikli v sérii...ale stejně!! :)

nakonec se dostavilo malé zklamání...starou verzi to nepřekonalo...ta si pořád zachovává svoje kouzelné tajemno...toto bylo o hodně jiné..ale přiznávám..je to dobrej film..pan Suchet září jako nevysvítitelná žárovička!! :D :) a jen se potvrdilo, že v zahraničí vědí jak točit dobré detektivky (u nás o tom nikdo nemá ani páru :D)

pokud se někdy stane, že budete mít tak dvě hodinky čas a máte rádi detektivky klidně se pro ulehčení a pro relax na tehle film koukněte :) a až si budete chtít vychutnat opravdu skvělý, kouzelný a tajemný detektivní film pustě si starou verzi :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama