Všechno vím všechno znám

5. ledna 2011 v 23:33 | Velké Té |  Whoa
tohle je tzv. "výkřik do tmy" ... nebo spíš nesmyslné blábolení? hm.. nevim... posuďte sami...o významu spojení "výkřik do tmy" se moc rozepisovat nechci, ale tak aspoň trochu tento pojem osvětlím neznalcům... jedná se třeba o větu nebo jen o slovo, které nijak nesouvisí s ničím, co se děje okolo... je to v podstatě informace, kterou člověk chce pouze sdělit a nijak dál to nerozebírat..a většinou ji oznámí nečekaně ( u mě to tak je :D) možná by jste na to našli jinej výraz, ale já tomu říkám takhle! :P

nejdřív bych se ještě chtěla vyjádřit k NejFake(ovi) ... vážně mě zaujal...během pondělka (úterý nebyl čas) a dneška jsem zkoukla všechny jeho videa, který dal na stream ... ten člověk je prostě borec!! o tom žádná! a já si myslím, že se stejně vrátí....pokud je můj úsudek správný (a já obvykle dokážu lidi posoudit) tak je taková povaha...a myslím si, že to jeho odhalení..je opravdu odhalení..skutečně nám ukázal svojí tvář...jenže dokázal to, že mu to nikdo nevěří...takže i když se vrátí, může být v klidu dál pod maskou a lidi si budou stále lámat hlavu, kdo to je...i když už se vlastně odhalil ;) (moje naivita je neskutečná..ale já tomu fakt věřím...stačí jen pozorně poslouchat, co říká a zamyslet se :)) hmm..co ještě napsat...k němu už asi nic :D


díky jisté události jsem se rozhodla popřemýšlet na takovým osobním projektem..a pokud seženu potřebné rekvizity jsem si jistá, že ho rozjedu..zkusím trochu přiblížit tu událost, protože pokud sem někdo chodíte a pracně čtete ty články, bylo by to trochu nefér :) ovšem nechci prozrazovat moc, aby jsem náhodou něco neprokecla..já totiž nevím, co si o tom myslet...tak řeknu snad jen to, že se to týká již zmíněné osoby...prostě..zavolala jsem na jakési číslo a pak mi z jiného přišla velmi zvláštní a matoucí sms...taková, že jsem si říkala, proč zrovna mě...začala jsem pátrat..a události, které následovaly mě jen utvrdili v tom, že asi vím něco víc (teď když o tom trochu přemýšlím už si nejsem zas tak moc jistá, ale pořád to převažuje na tu tajemější stranu :D asi nemluvím moc srozumitelně co? :D)... ale taky je možné, že je to celý jen moje fantazie..


potom mám ještě jinej projekt...cosplay music video (cosplay = costume play [furt nic? *sigh*] = oblékaní se do costýmu postav a chování se jako ona [ještě ne? *sigh sigh*] = prostě se oblíknu jako ta kreslená postava z tý japonský kraviny, mám stejný vlasy, oči i chování [jsem ráda, že je to konečně všem jasný :D]) ještě s dalšíma (hodně) lidma se plánuje cosplay vocaloidů (ve zkratce zpívající program na pc..blíž později) a chci natočit s živejma lidma jeden jakoby klip na jednu písničku :) ještě k tomu něco napíšu někdy jindy..


poslední co chci světu sdělit je...hrozně divná stránka mýho blogu..všude samej text :D na to nejsem zvyklá..ale je to fajn..stejně to nikdo nečte :D ani komentáře nikdo nepíše :D uhmm..však já si jich zase užiju až napíšu krásnou úvahu na nový téma týdne :) těším se na to, protože tohle téma je konečně o nečem a dá se na to napsat skvělej filozofickej článek (i/y mi nikdy moc nešlo v těhle slovech :D omlouvám se jestli je to blbě :D)

a ještě malý výsvětlení názvu..původně to mělo něco společnýho s tím člověkem výše...ale moje myšlenky jsou nezastavitelné..tak se bojím, že už to moc společnýho nemá :D ale měnit to nebudu :D jako titulkem se to líbí :)

Velké Té
 


Komentáře

1 Justinka Justinka | Web | 6. ledna 2011 v 9:11 | Reagovat

Bože, bože, že bych tomu rozuměla to se říct teda nedá.:-) Možná mi chybí nějaké souvislosti z minula a nebo taky ne.:-) Ale aktivitě se meze nekladou a pokud chceš natáčet, zpívat a kostýmovat: jen do toho.

2 Tess Tess | Web | 6. ledna 2011 v 21:49 | Reagovat

jak na to koukám nepsala jsem to moc smysluplně :D nevím jestli jsi četla můj předchozí článek..tam o něco víc mlucím o NejFake(ovi)...možná sem ještě přidám nějaký jeho video..
ten třetí odstavec je úplně nesmyslenej..mno..mě smysl dává, ale nikomu jinýmu asi ne :/ to je tím mým myšlením a uvažováním..je prostě bláznivý a vadný :D
a děkuju za podporu..
jak na to ještě koukám..asi přestanu používít tak moc závorky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama