Červenec 2011

Let your fantasy fly ^^

21. července 2011 v 1:00 | Velké Té |  Media
Moje první AMV...2 hodiny práce..ale neni to nic extra... ovšem je to prvotina...a líbí se mi to :)

Anime: Spirited Away
Hl. motiv: Haku x Chihiro
Hudba: Remains (Dollhouse)


Exteriéry skupina E

15. července 2011 v 23:11 | Velké Té |  Media
tak jsem slíbila, že sem dám nějaká dílka z exteriérů...před kamerou mě moc neuvidíte :D jsem spíš štábový typ :D

It's Kind of a Funny Story

14. července 2011 v 23:31 | Velké Té |  Filmy
když se nemůžu o svůj názor podělit na čsfd, napíšu ho sem!.. :)

Film zajímavý už názvem. Aspoň pro mě. Po přečtení obsahu mě to zaujalo. Teenager, který sám jde do psychiatrick léčebny? Hmm...a ještě se dostane mezi dospělé pacienty. Ok, tak to zkusím. Mohlo by to za něco stát. A taky, že jo.

Jediný z herců, kterého byste mohli znát, je Zach Galifianakis, známý hlavně z filmů Hangover (čeky Pařba ve Vegas/Bankoku). Pak se tam v malé roličce mihne Lauren Graham, ale opravdu je okrajově.

Jak už jsem řekla film je o teenagerovi. Šesnátiletý Craig chce spáchat sebevraždu. A proto se rozhodne jít na pohotovost s tím, že je vážný případ, že má deprese a chce se zabít. Doktor po mírné váhání přijme a umístí ho na 3rd North. Oddělení psychiatrie pro dospělé, protože to pro mláděž je zrovna v rekonstrukci. Craig potkává Bobbyho, který ho lecos naučí, egypťana, který odmítá vyjít z pokoje a svojí vrstevnici Noelle, která je velmi hezká fajn holčina. Přeskočí jiskra a románek je na světě. Tolik asi k příběhu.

Jak na mě film působí? Vídím kluka, který si myslí, že je absolutně netalentovaný, není dost chytrý pro školu, na kterou chodí. Není dost chytrý na letní program té školy. Zatímco jeho přátelé jsou výkvět geniálnosti. Stejně tak jako jeho mladší sestra. Otec nemá skoro vůbec čas a syna nutí, aby na ten letní program šel. Matka je přehnaně úzkostlivá. A náš maldý hoch padá do depresí. Naprosto skvělé jsou jeho představy, co by se stalo, kdyby.... Jako každý mladý chce to nejlepší, vystudovat nejlepší školy, být bohatý, mocný a úspěšný. Jenže jak už jsem psala, myslí, že pro to není dost dobrý a tak než, aby skončil sám, někde v kanále, radši se zabije.

V léčebně ale zjistí, že jeho problémy vůbec nejsou skutečné. Scény, kdy se ukáže jak skvěle kreslí a zpívá jsou úžasné. Craig objeví sám sebe a to, co ho skutečně baví. Pozná lidi se skutečnými problémy. A právě to je podle mě myšlenka celého filmu.

Ano, kdyby tento film šel do kin, davy lidí by na něj nešly, proto ho distributoři rovnou šoupli na dvd. Za schlédnutí, ale rozhodně stojí. Odpočinete si u něj a trošku se zamyslíte. Prostředí psychiatrie je příjemné a opravdu velmi zkreslené, ale myslím, že tak to ve filmu chodí a vůbec to nekazí zážitek z filmu. Dávám 5 hvězdiček, protože si to zaslouží. Za tu hudbu, za výtvarno, za prostředí a i za ty herce, protože se svých rolí zhostili skvěle a vy jim jejich postavy opravdu věříte.

Hahaha....jste hrozně důležitej server co?

14. července 2011 v 23:03 | Velké Té |  Whoa
Zdárek,

tak jsem dneska narazila na zajímavý film. Pak mě asi zatemnilo na mozku, protože jsem si začla číst komentáře na čsfd.cz... a ten film tam vesele rozcupovali...tedy ne všichni, ale tak nějak se všichni schodli, že to béčková záležitost a pomalu ani nestojí za povšimnutí a váš život se bez něj obejde. Fajn, neni nějaký výkvět geniality, ale má to myšlenku..

Už mě to napadlo dřív, ale tohle mě prostě donutilo k tomu založit si na čsfd účet. Chtěla jsem tam napsat, jak jsem ten film pochopila, že je tam tak trochu skryté poselství, pochválit hudbu a dát hvězdičky...jenže čsfd se rozhodlo, že nejsem dost zkušená, abych mohla komentovat filmy. Nejdřív musím ohodnotit 200 filmů a pak udělat test o filmové znalosti.

Co to do pekla je?!! To jako obyčejný divák a filmovej fanda se nemůže podělit o svůj názor? Musí jako projít testem? K čemu krucinál? Jestli vím v jakém filmu z minulého století se setkali animované postavy se živými herci? Nebo kolik oscarů získal Titanic? Nebo zda mám vědět to, v jakém film u spolu hráli John Travolta a Uma Thurman? Sakra jak to souvisí s tím jaký jsem měla zážitek z právě schlédnutého filmu, co si myslím o hereckých výkonech atd. Jak na mě film působil, jestli jsem smála atd.

Jestli si admini čsfd.cz myslí, že když budou lidi prověřovat testama a musí mít ohodnoceno 200 filmů, aby směli komentovat filmy, bude server víc důležitý a s kvalitnějšíma příspěvkama, tak se pletou. Protože ty lidi, si začnou hrát na hrozně chytrý a světaznalí a když pak přijde obyčejný filmový fanda, který si přečte synopsi a také několik kometářů, který film, kvůli své světaznalosti totálně rozcupovali, řekne si, že je to teda asi ztráta času a půjde se podívat na film, který viděl asi 20x....ale rozhodně se u něj zasměje, popláče, bude bát nebo bůhví co....protože jistota je jistota... přece nezahodí hodinu a půl života koukáním na něco, co nestojí za to...upřímně je mi z toho zle...stejně tam člověk nenajde informace o skvělých hercích, kteří jsou i poměrně známí...a to platí i o filmech atd..

A pokud se lidé z čsfd bojí, že když umožní psát komentáře každému, tak tam bude spousta spamu atd, tak se nemusejí bát, protože většina lidí je moc liná, než aby psala komentáře...ty napíšou lidi, kteří jsou skutečnými fandy filmu.... to mi věřte! a budou zklamaní (stejně jako já), že se nemůžou podělit o svůj názor, protože neudělali nějakej blbej test a ohodnotili jenom 50 filmů, protože u jiných o to neměli zájem...

Velké Té

Sugar, free donuts

8. července 2011 v 23:33 | Velké Té |  Whoa
Zdravím :)

dlouho jsem se neozvala...mno jen tak napůl ucha poslouchám a napůl oka koukám na Simpsonovi 13x08 a tohle se tam zrovna teď objevilo.. Sugar, free donuts...cukr a k tomu zdarma donuts.. :)

no ale jinak pohoda jazz :D za chvíli to bude půl roku, co jsem šťastně zadaná...ehm...s klukem o 8 let starším...ale co!...láska kvete přece v každém věku ^^ a klape nám to...jsme spolu šťastní a spokojení :) tak co...konečně jsem našla někoho na kom mi neskutečně moc záleží...jsem prostě zamilovaná až po uši..

ve škole docela dobrý...skoro jsem propadla, ale věechno dobře dopadlo...hehehe...a teď mám práznidnýýý!!!... a byli jsme se školou na exteriérech..točit filmečky do přírody...zítra nebo někdy sem dám naše výtvory :) něco se fakt povedlo :)

a našla jsem si práci...no teda brigádu...dělám uvaděčku v kině! a hrozně moc mě to baví...i když někdy mě docela štvou s podmínkama a tam...protože to neni přímo přes kino, ale přes nějakou debilní agenturu a tak je tak trochu otrokářská...ale dá se to zvládnout :)

zřídila jsem si Google+ a je to naprosto super!! sociální síť, která je elegatní a jednuduše geniální...rozhodně si o tom něco přečtěte nebo tak...a rozhodně to stojí za vyzkoušení...kdyžtak vám můžu poslat pozvánku (jinak se tam nedostanete)...jo a musíte mít gmail :)

Velké Té